در باره ما

ده خودرو جهت تسهیل خرید و فروش اینترنتی خودرو طراحی شده و برای فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی و مجله خودرو می باشد .

ده خودرو یکی از قوی ترین و جامع ترین بانک های اطلاعاتی خودرو به زبان فارسی است که تمامی اطلاعات خودروها را از قبیل نام برند و کشور سازنده و مشخصات فنی و امکانات ایمنی و رفاهی خودرو های داخلی و خارجی جدید و قدیمی را به همرا ه تصاویر ی با کیفیت بالا در نما های داخلی و خارجی و جلو و عقب را در خود جای داده است .

این پایگاه با بروزترین و داغ ترین اخبار اتومبیل ها و کامل ترین اطلاعات موجود یکی از قدرتمندترین مجلات خودرو فارسی زبان است .

با توجه به توسعه روزافزون استفاده از تكنولوژي‌هاي مدرن كارآمد كه باعث تحولات شگرف در زمينه‌هاي مختلف تجاري گرديده است . از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله خودرو و تحولات گوناگون صنعت خودرو سازی بی تفاوت نیستیم، بر آنشدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درکنیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم .

ما در این پایگاه با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کنیم تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممکن خودرو ی مورد نظر خود را بیابید و یا بفروشید .

یکی دیگر از امکانات این پایگاه اینترنتی در اختیار گذاشتن پنل مدیریت به نمایشگاه های خرید و فروش خودرو است که این نمایشگاه ها می توانند به صورت آنلاین با دیگر نمایشگاه های خودرو و خریداران و فروشندگان شخصی در ارتباط باشند .

ما را در گوگل محبوب کنید

به اين صفحه امتياز دهيد